| bubyy a întrebat:

as vrea sa-mi fac suvite cu nuantator.am parul saten inchis spre brunet, ochii caprui si tenul mai creol. ce culori credeti ca sar prinde pe parul meu? mie mi-ar placea albastru de metil, rosu aprins, sau violet de gentiana. care sar prinde cel mai bine?

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Si eu sunt cam la fel ca tine, cred ca s-ar potrivi niste suvite aramii mai discrete, dar care totusi sa iasa in evidenta, eu am reflexii aramii, dar de la soare. Si stii ce ti s-ar mai potrivi? Suvite blond inchis.

| bubyy explică (pentru DracusorImpielitat):

Dar despre culorile sugerate de mine ce crezi? daca ma fac cu ele o sa iasa ceva?

| DracusorImpielitat a răspuns (pentru bubyy):

Hey! Scuza ca nu am raspuns mai devreme, am fost la tara, deci, culorile sugerate de tine, o sa iasa ceva daca tii neaparat sa fii ca un clovn. Totusi, iti recomand sa iti faci reflexii mov de gentiana, pentru ca arata super, sau suvite aramii si caramel ( la culoarea parului tau arata total hot!). Pupici!