| anonim_4396 a întrebat:

Am ochii mari si caprui. Dar doresc sa imi iau niste lentile de contact cosmetice.As dori ca ochii sa fie albastrii dar am auzit ca nu mi-ar sta bine.Ar fii mai bine niste lentile pe verde?

3 răspunsuri:
| Lilik a răspuns:

Eu zic sa te bucuri de ochii tai caprui, mai ales ca sunt si mari.

| xuanbou a răspuns:

Dar ce crezi ca ochii tai nu pot cuceri un baiat? eu zic sa iti lasi ochii tai naturali, au farmecul ala :p

| craciunitza_7057 a răspuns:

La saloanele cu lentile poti sa le probezi in oglinda cum iti place, depinde si de fizionomia ta iar noi nu avem cum sa ne dam seama ce culoare de lentile te prinde. Eu am avut lentile de culoare albastra si am avut succes cu ele... dar depinde de fizionomie, si eu am ochii mari si caprui dar cel mai bine probezi