| Floresweety a întrebat:

Am ochii verzi si parul castaniu deschis... ce machiaji mi se potriveste cel mai bine. ajutati-ma am banchet si vreau sa fiu cea mai frumosa. funda celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Decat sa faci acum experimente mai ales ca banuiesc ca nu ai timp, mai bine du-te la un cabinet cosmetic si zi-le fetelor de acolo: faceti-ma frumoasa! happy
Stiu ele (sau ar trebui) ce ti se potriveste cel mai bine.

| yourloveisroxy a răspuns:

Pai eu zic sa nu te dai cu machiaj si sa te dai cu sclipici da daca vrei u sa te dai neaparat cu machiaj iti recomand un verde sau un vernir a si sa te dai cu creion negru iti scoate cel mai bine in evidenta ochii sper sa fi cea mai frumoasa si mai sper ca te-am ajutat cu cv

| acestaesteunnume a răspuns:

Natural, hun Q_Q poti sa te dai cu eyeliner negru(dar nu in exces) si cu putin fard de pleoape negru, alb sau verde[(nu prea strident)nu in exces!]
Da-te si cu putin fond de ten daca ai o problema cu cosurile.(:

NU TE IMBRACA CA O PTIZI! Pitipoancele nu sunt frumoasa O_O Si nu folosi ruj rosu sau roz strident Q_Q Opteaza pentru ceva natural, un ruj roz deschis cu putin gloss deasupra (: dar rozul sa nu fie STRIDENT! Distractie placuta^^

Have a nice day.(: