| Gumalamanaazecea a întrebat:

am parul castaniu inchis, ondulat si ochii verzi, tenul deschis. ce culori mi se potrivesc? ma refer la haine. funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! După opinia şi experienţa mea, care am exact aceleaşi culori ca tine, ţi se potrivesc: toate nuanţele de mov, apoi verde închis, Orange, gri argintiu, cărămiziu. Nu maro, nu verde deschis.
Dacă vrei un plus de informare pentru formarea ta, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

2 răspunsuri:
| Amaliutss a răspuns:

Verde,gri,crem,rosu,roz aprins, negru!

cam atatea, poate mai sunt da` nah eu nu mai stiusmug
Fundita?!blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ROsu, galben si verde!