| Maria938 a întrebat:

Am par natural si vreau sa ma spal cu sampon mov. Am unul in casa, este de la SWISS O•PAR, l-am cumparat din DM si spune ca are vitamina b3. Cum o sa arate părul dupa ce ma spal cu el, ati incercat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea şamponului nu determină colorarea părului în nuanţa şamponului.
Dacă un şampon are culoarea verde, asta nu înseamnă că după spălare părul tău va deveni verde.

3 răspunsuri:
| Iuli122122 a răspuns:

Intra pe Youtube sunt tutoriale cred laughing sau citeste pe net

| Maria938 explică (pentru Iuli122122):

Dar cum ai facut tu sa ai emoji.ul acela? Lol

| Iuli122122 a răspuns (pentru Maria938):

Nici eu nu stiu laughing