| despina17 a întrebat:

Buna urgenta ajutor parinti nu vor sa ma vopsesc si eu m-am gandit sa cumpar henna ei nici henna nu vor si m-am gandit sa o amestec cu samponul meu si sa ma spal mereu pe par (henna e 100% naturala si e la pliculet parul meu e saten natural si eu vreau sa-l fac negru ) ati incercat in sampon ce ziceti

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Nu am incercat. Si cand o sa te vada bruneta ce le zici? tongue

| despina17 explică (pentru MiruD):

Parul meu e un saten inchis si nu cred ca o sa se vada o diferenta prea mare

| MiruD a răspuns (pentru despina17):

Zici tu..Parintii din ziua de azi au niste ochi de vultur. tongue