| sisisisisi a întrebat:

Am parul blond mai inchis si as dori sa imi inchid si mai mult culoarea dar nu cu vopsea si nici cu ceva cumparat de la plafar ci cu alt ceva dar nu stiu exact cu ce, niste indei? Funda.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ioniiiiiM a răspuns:

De inchis culoarea nu cred ca o sa se inchida, dar daca te dai cu ulei de ricin, presupun sa o sa ti se inchida parul la culoare, doar cred, mie mi sa mai inchis parul cu ulei de ricin!

plzz funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Da! Pune-ti capul il Wc si trage apa pana se inchide rolling on the floor