| Deby' a întrebat:

Heiii happy. Parul meu este de culoare blond inchis, si as dori sa-l fac mai deschis, dar fara vopsea, am auzit si ca se deschide si de la soare dar. nu stiu ce sa fac, am auzit ca daca te clatesti cu apa oxigenata ti se deschide culoarea parului. a incercat cineva?happy

1 răspuns:
| Nanutzu a răspuns:

Apa oxigenata nu deschide culoarea parului, ce ti-l decoloreaza, ceea ce nu-ti recomand daca nu vrei sa te vopsesti. Daca vrei ca parul tau sa se deschida, doar stai la soare, nimic mai mult. Funda?happy