| Deby' a întrebat:

Heiii happy. Parul meu este de culoare blond inchis, si as dori sa-l fac mai deschis, dar fara vopsea, am auzit si ca se deschide si de la soare dar. nu stiu ce sa fac, am auzit ca daca te clatesti cu apa oxigenata ti se deschide culoarea parului. a incercat cineva? happy

Răspuns Câştigător
| Brigi_5231 a răspuns:

Am incercat eu, si chiar merge. trebuie sa 'combini' apa oxigenata cu samponul folosit, si apoi sa te speli happy.
FOARTE SIMPLUUU happy
Baftahappy

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu zic să încerci cu ceai de muşeţel.E mai eficient şi mai sănătos. Baftă!

| RoxxuInna a răspuns:

Spalate cu musetzel

| allleeecsandra a răspuns:

Da merge big grin