| MMMiruna555 a întrebat:

Am parul brunet, daca il spal cu apa oxigenat ma fac blonda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge, am incercat eu pe par blond fara efecte. Cel mai bine il decolorezi natural http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html nu o sa fie blond dar nu ai cum sa il faci blond, dar il vei deschide treptat spre saten si iti va fi mai usor sa fi blonda.

3 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Da, dar ai grija. Daca dai pe gresie, creste iarba.

| johnyxus a răspuns:

Nu cred ca se face cu apa oxigenata, poate cu vopsea.

| Capriciu a răspuns:

In niciun caz nu se face blond incearca si tu cu vopsea de par, daca vrei sa te faci blonda, mai bine mergi la un salon sau frezerie pentru a nu-ti strica parul ca mai apoi sa iti para rau.Pa!