| adellina a întrebat:

Daca sunt vopsita brunet si ma spal cu ceai de musetel sau zeama de lamaie, se poate deschide putin parul?
Sau ce remedii stiti pentru a mai deschide parul?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este puțin probabil.
Încearcă Henna.
Pa, pa.

| Emeraude a răspuns:

Ceaiul de musetel si zeama de lamaie functioneaza doar in cazul blondelor.
Pentru deschiderea culorii parului poti folosi decolorant, si-apoi sa te vopsesti, eventual.

| EUSIATIT a răspuns:

Negru e culoare naturala. deci nu se decoloreaza doar sa l decolorezi cu pudra altfel poti sa re razi in cap [am glumit ] dar nu poti face nimic decit sa astepti sa creasca parul

| Floreenofficial a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te duci la un magazin de cosmetice si sa intrebi ce produse pentru asa ceva au, sau cand te duci pe la frizerie sa le intrebi pe alea. thinking

| tia a răspuns:

Da, ceaiul de musetel ajuta la deschiderea culorii parului.

| YzA_9565 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic Sh ew m`am vopsit acum in aprilie Brunetha Sh nu`mi place cum imi sta.Nu vreau sa`mi bag decolorant sh sa ma vopsesk iar ca imi arde parul` raw de tot Sh ew as vrea sa stiw daca lamaia mai scoate culoarea din par? as vrea sa redevin satena am auzith de decapaj km cat costa? E scump?