| anonim_4396 a întrebat:

Am parul castaniu spre brunet si as vrea sa`mi fac suvite.
Ce noanta credeti ca ar fi mai potrivita?

Răspuns Câştigător
| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a răspuns:

Pai albastru inchis, rsii/roz, blonde, argintii thinking depinde si de preferintele tale. Oricum toate nuantele precizate mai sus se vad foarte bine pe aceasta culoare aparului. Tin sa mentionez ca si parul meu este de aceeasi culoare ca al tau.Bafta:*! Fundita?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Anonim_4683 a răspuns:

Blonde aurii, sau albe-gri.

| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a răspuns:

Thx pentru fundita :*

| alexxy_8614 a răspuns:

Sal. Daca vrei neapat suvite poti s iti faci cateva rosii se vad bine pe parul negru castaniu ai putea incerca cu un spray s vezi cum iti sta :X papa

| Elly_8365 a răspuns:

Thx:*