| KiDdUtZa a întrebat:

As vrea sa imi fac suvite dar fara sa ma decolorez.si nu stiu ce culoare pentru ca am parul castaniu mai inchis si ondulat. Voi ce credeti? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Carla_2571 a răspuns:

Niste suvite blonde sau roscate ar fi foarte cool, dar daca nu te ajuta scrie pe google itips.ro,intri pe site si in partea stanga scrie pe mov:calculatoare, masini etc, tu intra pe Ingrijirea personala/stil si dai pe par, apoi dai la vopsire si acolo scrie "cum sa alegi suvite care sa puna in valoare culoarea parului dvs." acolo vei gasi.
Sper sa te fi ajutat.Pa!

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Daca ti-ai face ceva inchis ciocolatii nu s-ar vedea
trebuie deschise