| Serena1996love a întrebat:

Hey! Am 14 ani si imi doresc foarte mult niste suvite vara asta. Ce credeti? E prea devreme? Si cat despre culoare carr ar fi cea mai potrivita, avand in vedere ca am parul castaniu inchis? Dau funda

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Unele funny cu clip on care le poti adapta in functie de tinuta in genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/extensie-colorata-clip-on-6669101

| neutrino a răspuns:

Pentru a-ti bate joc de parul tau frumos si natural, nu este devreme.

| Jokyo a răspuns:

Eu zic ca e prea devreme pentru suvite...te-as sugera sa ramai asa macar pana la liceu tongue

| Elly94sweet a răspuns:

Ai putea sa-ti faci suvite cu niste reflezii mov /roscate, dar iti vei distruge parul.asa m-am vopsit si eu suvite clasa a5a si acum sunt dependenta de vopsit.ia-ti o vospea din aceea la plic (tine maxim o saptamana 2 )se ia la spalat.fa-ti-le la spate daca ai parul lung/mediu ci nu aproape de radacina.bafta

| sssssAndrassss a răspuns:

Eu de la 12 ani mi-am facut suvite! Mi-am facut suvite roz (sunt blonda) nu mi se pare a fi prea devreme. Cea mai potrivita culoare ar fi rosu ( depinde cat de lung ai parul) dar, intai vorbeste cu mama ta!