| anonim_4396 a întrebat:

Am parul cret, fara volum si se ingrasa repede. Ce sampoane imi recomandati?batting eyelashes tnx

6 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Sampon galador solid, balsam pentru par gras sau pentru volum.pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| ikram a răspuns:

Sampon Hegron de pe www.atshopping.ro

| Leea1234 a răspuns:

Garnier fructis purificante...la mine are efect!
eu am parul ondulat, si la fel ca al tau, se ingrasa foarte repede!
parul gras nu se "remediaza"cu un sampon bun...aceste probleme se rezolva la dermatolog!
dar un sampon bun, potrivit parului si scalpului tau iti poate lasa un par frumos, stralucitor si curat...

| adika a răspuns:

Un sampon Favisan de la www.favisan.ro sau de la Plafar plus:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu urzici foarte bun, nizoral daca-i vreo ciuperca.