| anonim_4396 a întrebat:

Mi se ingrasa parul foarte repede, il spal la 2 zile si vara si iarna sad, ce sampoane imi recomandati pentru parul gras? Fundita :**.

Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

Ca sampon iti recomand Clear, dar ca sa nu ti se mai ingrase parul, clateste-te cu otet de mere supa baie si lasa asa. Mirosul se va evapora in 2 ore.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu cat il speli mai des, cu atat se va ingrasa mai repede! Trebuie sa te speli mai rar. Faci lucrul acesta treptat.Intai te speli la 3 zile o vreme, apoi la 4...

| sssoriii a răspuns:

Buna.Si eu tot la 2 zile faceam baie.Acum fac la 3 de cand am folosit samponul pentru par gras Nivea Hair Care am dat 10 RON si e foarrrrteee bun.
Numai bine:*

| JBStandsForMe a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. Trebuie sa eviti:
-Head & Shoulders
-Panttene
-Wash&Go

Trebuie sa folosesti produse naturiste, pe baza de plante, cum ar fi urzici. Se gasesc la plafar happy Cred ca si la farmacii.

| AcidCuSange a răspuns:

Nu mai te spala asa de des! De asta ti se ingrase, pentru. ca schimbi samponul foarte repede! Foloseste Teo cu iaurt si urzica.Crede-ma,si eu l-am avut gras si dupa ce l-am folosit m-am bucurat pe deplin de parul meu mumoshappy.