| lorelei a întrebat:

Am parul cret(nu ondulat, cret) si in sfarsit mi-am gasit o forma si o lungime care mi se potriveste si imi place la nebunie. problema ca fac foarte multa matreata. oare de la masca sau de la spuma? si imi recomanda cineva o spuma de par pentru par cret in afara de intesa sau panten? mersi

Răspuns Câştigător
| denisa0906 a răspuns:

Panten? wow pentru mine panten e groaznikkkk (si eu am par cret) ...deci panten nu e bun deloc.incerca garnier... e f bun si mascca de par si sa nu o pui la radacina masca happy pe varfuri si dupa ce faci baiela par atunci puneti prosopu in par si nu pleca undeva unde ii frig. nu e bine sa schimbi temperatura cand e parul ud ca ti se deschid porii. si cam atat. spala-te des.si ai grija ce sampon folosesti(niciodata panten)

1 răspuns:
| anka a răspuns:

Incearca alt tratament contra matretii: http://anka-flame.iblogger.org/? p=195