| anonim_4396 a întrebat:

Am parul de 17 cm si la spate e cam cret daca il las sa mai creasca si apoi il tund va sta drept?

3 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Nu. poti sa il tunzi cat vrei ca tot va sta ondulat la varfuri

| CristinaDinca2611 a răspuns:

Depinde cum ai tu parul! Eu de ex. am parul foarte drept de fel si asa mi se aseaza mereu, pana cand intr-o zi m-am facut permanent si mi l-am distrus, a trebuit sa-l tund.Acum e scurt, dar e drept pentru ca e parul meu natural.Asa k daca tu il ai putin odulat, ondulat iti va sta...indrepta-l cu placaworried!

| XatomisX a răspuns (pentru CristinaDinca2611):

Lasa decat sa il ard laughing mai bine il las asawinking