| CamiRose4 a întrebat:

Am parul de cea mai inchisa noantza de blond. Am avut suvite blonde, insa vreau sa mi le fac de data asta cu alta culoare. Ce credeti ca mi s-ar potrivi? Mi-ar placea un roscat... ce credeti? Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| irina1234 a răspuns:

Dupa mine ar trebui sa te faci castaniu inchis sau saten inchis pentru ca dupa o luna ar putea sa iti iasa suvite blonde si nu este foarte dragut roscat cu blond!

2 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Eventual castaniu sau ciocolatiu. Roscat ar arata foarte urat. happy

| Rebe_6259 a răspuns:

Da.Ti'ar sta bine. Orcum e decizia tahappy Sau de ce nu incerci la un roz bombon?happy
>big grin