| Larisz a întrebat:

Vreau sa imi fac suvite, mi-am mai facut acum 2 luni, mov, dar pana la urma au iesit un portocaliu spre blond, si acum vreau sa le refac. Am parul brunet ce culoare credeti ca mi s-ar potrivi(apropo am mai avut suvite si blonde laughing ).
Mersi. happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa le faci rosi, violet sau visinii

| thewomaninwhite a răspuns:

Roz sau verde dar ca sa-ti iasa incearca sa te decolorezi eu asa am facut mi-am decolorat cateva suvite si m-am facut cu un mov si mi-au iesit in mai multe nuante unde aveam parul mai inchis mi-a iesit mov si unde era mai deschis mi-a iesit roz

| Larisz explică (pentru thewomaninwhite):

Asa mi-au iesit si mie prima data suvitele mov. si dupa 2 saptamani s-au facut roscate si dupa ceva zile s-au facut un portocaliu blond. laughing ciudat.
si inainte m-am decolorat. dar nu a prea rezistat culoarea straight face

| thewomaninwhite a răspuns (pentru Larisz):

Pai nici la mine n-a rezistat cred ca a fost nuantator si din cauza asta tu ce ai folosit vopsea?

| Larisz explică (pentru thewomaninwhite):

A fost vopsea laughing

| alinike2 a răspuns:

Roz sau albastre

| BiAnCa765430 a răspuns:

Cel mai bine ti s-ar potrivi suvite rosi deoarece tu ai parul brunet si se potriveste de minune funda

| Jiiasy24 a răspuns:

Poti sa ti le faci rosii, roz, verzi, albastre...