| anonim_4396 a întrebat:

Am parul destul de lung, iar maine ma tund. Vreau sa iasa ceva de genul asta: http://imgur.com/nVYt6 . Daca ii zic frizerului sa ma tunda cu foarfeca mult, da' nu foarte mult :)), sa imi fileze bretonul si sa imi lase perciunii lungi o sa am freza asemanatoare cu ce v-am aratat mai devreme? :-?

2 răspunsuri:
| Smilee4Mee a răspuns:

Poi as zice sa ii duci o pozabatting eyelashes. Cu siguranta va sti ce sa face. Succes!

| anne99 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa ii duci poza respectiva...o sa stie el/ea ce sa facawinking