| Claudiu2895 a întrebat:

Eu nu mai stiu cum sa ma tund.
Am bretonul dejos de ochi si nu vreau sa il tai deloc, si codita e cam micuta, eu vreau sa imi las si perciunii lungi si coada si bretonul, voi ce parere aveti? Cum sa ii zic frizerului sa ma tunda? >: laughing :p

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Chiar crezi ca pararea mea conteaza? Daca da, spune-i frizerului sa nu te mai tunda, ca oricum vrei sa-ti lasi lunga s coada. La fel de lungi si perciunii si bretonul. Oricum, cred ca arati de toata minunea : perciuni, coada si breton! Iti mai lipseste o creasta!

| Claudiu2895 explică (pentru noktambul):

Creastă? Da ce sunt eu?! Cocoş?laughing Nu imi place creasta nu dă bine cu cercei in ambele urechi, prefer ţepi :-p