| 000MadMAX000 a întrebat:

stie cineva cum se numeste freza actuala a lui Bieber adica are un nume? vreau sa ma tund ca el si nu stiu cum sa ii zic frizerului sa ma tunda.

Răspuns Câştigător
| makeitWOW a răspuns:

Parerea mea este sa ii arati o poza. Trage la imprimanta sau descarc-o pe telefon si arata-i-o, pentru ca tu chiar daca gasesti numele frezei, e posibil ca Justin sa fi facut niste modificari ca sa fie original. Sper ca te ajuta! Funda? big grin

| 000MadMAX000 explică (pentru makeitWOW):

E foarte buna ideea, m-am gandit si eu la asta dar mi se parea ciudat sa duc cu poza la frizer si sa-i zic "tunde-ma ca asta" dar pana la urma ce poate sa zica.

| makeitWOW a răspuns (pentru 000MadMAX000):

De fapt, nu e ciudat deloc, majoritatea frizerilor la care m-am tuns eu, aveau deja poze cu diferite celebritati si aveai posibilitatea de a alege dintre ele, cred ca asa ar fi cel mai corect sa fie peste tot.

| 000MadMAX000 explică (pentru makeitWOW):

Ar fi mai bine sa ma duc la un salon de hairstyle decat la o frizerie normala?

| makeitWOW a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Daca ai incredere in frizer si te-ai mai tuns la el si ai fost multumit, nu e nevoie de salon. Frizerul la care apelez imi face freza de mai bine de 3 ani. Odata se mutase la alta frizerie si pana am dat de el, m-am dus la un salon, unde mi-au stricat complet tunsoarea. Deci daca ai incredere in frizer, eu zic ca e mai mult decat ok.

| 000MadMAX000 explică (pentru makeitWOW):

Pai chestia e ca m-am mai tund doar odata la frizerul asta si nu stiu ce sa fac.Ma gandeam ca la salon dau un ban in plus dar macar imi iese cum vreau eu.

6 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Nu are nume. Pai, fa cum zice si makeitWOW