| Mirunaaaa a întrebat:

Am parul foarte deteriorat...Imi puteti recomanda o masca naturala de par in afara de ou ca imi intinde parulbig grin,,, help please cryingpuppy dog eyes...si daca puteti s o masca de fata,,, daca puteti include la aman2 ulei de ricin as fi foarte recunoascatoare,,, Multumesc!happy

1 răspuns:
| WinterSoldier a răspuns:

Stiu o masca de par de la Lifescare cu ulei de masline si seminte de guarana.Este foarte buna 100% bio, si naturala.Am incercat-o.