| roxyrocks a întrebat:

Am parul foarte lung(95 cm)si breton pe o parte.as vrea niste idei de coafura pentru scoala.ma cam bate gandul sa ma gandul sa ma tund bob.si nu stiu ce sa fac.cateva idei?big grin

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Sa nu te tunzi sad E pacat si o sa regreti. Nu vezi ce multe fete isi lipesc par numai sa aiba laughing
Si eu am avut parul lung pana la fund si l-am tuns scurt, mi-a parut foarte rau. Acuma l-am crescut si am ajuns la 45-48 cm. Cred ca lungimea asta e super OK.
La scoala impleteste-l in diferite moduri, prinde-l cu clemute/agrafe/elastice si gata ca repede trec orele de la scoala. Si acasa lasa-l liber.

1 răspuns:
| Butsilee a răspuns:

E pacat de frumusete de par :X daca vrei neaparatcrying sa il tunzi crying treaba ta cryingsi ideei thinking du-te la coaforwinking ia o revista si te decizii acolo, ca eu nu stiu ce iti place