Întrebare recomandată | PinkkRosee a întrebat:

Hei. Am parul șaten, ondulat, nu foarte des și mai lung cu o palma fata de umeri ( + nu am breton ) și am fata rotunda. Aș vrea sa ma tund, dar nu știu cum. Idei, va rog? Funda! :*.

Răspuns Câştigător
| annasvpili a răspuns:

Daca nu ai mai avut parul tuns foarte scurt pana acum nu iti recomand sa o faci pentru ca e posibil sa nu iti placa si sa te obisnuiesti foarte greu.Eu ti-as recomanda o tunsoare in scari gen Cara Delevingne.Si daca te hotarasti sa nu te mai tunzi cumpata-ti o placa de par (daca nu ai inca) si indreapta-l sa vezi ca va parea schimbat. Pup :*

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tunde-l in scari

| wolder a răspuns:

Te poti tunde bob
un bob cu breton
sau il lasi lung si faci breton mic:

https://www.google.ro/......ps?/search

bob:

https://www.google.ro/......ps?/search

| wolder a răspuns:

Gaseste ce-ti place:

https://www.google.ro/......ps?/search

daca mai ai intrebari, daca nu-ti place poti sa-mi zici. te pot ajuta

| Laura927 a răspuns:

Se poarta parul perfect drept, matasos, cu o tunsoare dreapta, e un clasic care este foarte feminin!
Trebuie sa te tunzi in favoarea corpului tau, daca esti slăbuta iti permiti un bob ciufulit ca doar vine vara happy

| Ioana099 a răspuns:

Nu te tunde! Eu am avut parul lung si asa frumos si m-am tuns, si acum imi pare foarte rau. Daca vrei neaparat tundeti varfurile happy

| xGreenSmokex a răspuns:

Cam pana unde-ti vine parul?

| PinkkRosee explică (pentru xGreenSmokex):

Am spus, e cu o palma mai lung de umeri.

| luliiiiiii a răspuns:

NU Te tunde prea scurt ca o sa-ti para rau
crying