| anonim_4396 a întrebat:

Am parul in scari... e lung pana ep la subtiori(mrg. 2-3 cm deasupra lur) iar cea mai scurta scara incepe de sub barbie. faza e ca planuiesc sa ma tund, dar nu stiu daca imi va sta bine. vroiam sa ma tund tot in scari doar ca cea mai scurta scara sa vine undeva deasubra nasului(nu vreau sa intru in lungimea parului). am vizionomie intre normal si robust, 1.65 inaltime si 52 kg. fata mea are dforma rotunda si imi sta bine cu tunsorile filate, dar as vrea sa va dati cu parerea.( culoarea parului in poza de avatar. saten inchis) funda+voturi

Răspuns Câştigător
| parkbom a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te tunzi...cmbp a mea e l afel si s-a tunz cum ai zis da inainte avea parul lung...eu zic ca ar trebui sa il lasi sa creasca sau,daca nu vrei parul lung, cand iti creste il tai dar tot cum l-ai avut. sper ca ti-am fost de ajutor si oricum o sa arati bine numai din cauza parului nu inseamna ca esti urata fa cum crezi, dar parerea mea mai bine ti-l lasi sa creasca!winkinghappy