| Justmeandmysmile a întrebat:

Help, maine vreau sa ma tund. Am parul saten, aproape panala umeri, odnulat la baza (ceea ce e si mai complicat) s fata rotunda cu obrajori bucalati.Ma gandeam sa ma tund in scari, dar mi-e frica sa nu iasa urat si vreau breton pe frunte, dar cu gherute. Mi-ar sta bine? Daca nu alte sugestii? Tunsoara sa nu fie mai sus de barbie. Si tineti cont de lungimea parului meu. Fundita! Poza pun acum la avatar! >PS parul meu e cu cativa centimetri mai lung decat in poza. Uitati-va la profil s avedeti poza! Scuze si mersi.

1 răspuns:
| brokeangell a răspuns:

Asa am si eu parul si fata si tot ca tine vreau sa ma tund dar la fel nu sunt sigura daca imi va sta bine. Daca te tunzi imi spui si mie cum iti sta.love struck