| iuliana21 a întrebat:

Am parul lung( mai lung decat in poza de la avatar) cum sa mi-l aranjez? multumesc mult de tot

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Buna, sunt ma multe coafuri care pot sa-ti puna parul in evidenta si sa ti-l arate mai frumos.1.poti sa-ti faci un coc...
2. poti sa-l prinzi intr-o coada sus, jos, sau o coada impletita.
3.codite tot cappul.este foarte frunos mai ales la parul tau des si negru
4. o coada sau 3 spik. daca nu sti poti sa te duci la coafor si ti le for aranja tipele de acolo.
5. poti sa-ti nai faci si in genul urmator.iti iei doua suvite din fata si ti le prinzi la spate astfel incat parul nu o sa-ti mai stea pe fata.
In orice caz mai bine ti-ai aranja parul astfel incat sa nu iti fie cald varahappy.mai ales ca il ai lungwinking. cel mai bine ar fi sa-ti faci un cok dar tu alegi din ce am scris mai sushappy
Byehappy Elly

11 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai ori prin intr-o coada doar partea de sus si lasat restul lasat liber ori liber si frumos pieptamat pentru ca se pare ca ai un par foarte frumos.

| mada_5987 a răspuns:

Ai putea sa ti`l aranjezi folosind o perie mare atunci cand il usuci, te sfatuiesc sa iti faci mai multe ``trepte`` in par si faci ce ti-am zis.iti va sta bine.plus buclele lejere care te`ar avatajahappy

| kayura a răspuns:

Nu vrei sa te tunzi mai scurt? Uneori avantajeaza si parul lung dar nu prea ai cum sa-l porti decat lasat liber sau prins intr-o coada sau coc shikwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat un piaptan?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi buclele sunt fashion anul astawinking my ales daca ai parul lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problma amparullung chiar foarte lung mai jos de fund, cumpot sa mi-l aranjez si eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sfat, poti merge la un hair stylist happy el stie cel mai bine ce ti se potriveste si asa mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prinde-l sus intr-o coada sau impleteste-lwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi poti sa iti faci o coada sus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa til aranjezi cat mai lejer ca sa nu te deranjeze,, cum ar fi impletit daca -ti place si vrei u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. poti sa til prinz spik cred ca te-ar sta foarte bine.