| Poinsettia a întrebat:

Cum sa-mi aranjez parul lung? Fara fixativ si placa.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Pai, iti spun cum voi proceda eu.Seara ma spal pe cap cu un sampon cara sa catifeleze parul. Apoi, dupa ce te-ai spalat, il usuci putin cu prosopul(nu cu feonul). Dupa ce s-a uscat putin, il impletesti in spic si il prinzi jos cu un elastic. Dimineata il desfaci, si vei avea parul carliontat, iti va sta foarte bine, vei fi minunata si naturala.Mult succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce iti recomand.Si eu am parul lung. Seara dinaintea zilei in care vrei sa iti aranjezi parul sa te speli pe cap si ti-l strang in coc cat e putin ud.Dormi cu el asa si de dimineata cand iti vei desface cocul vei avea parlul buclat dar fara sa para ca l-ai pus pe bigudiuri. Mie imi place si functioneaza de fiecare data! Fundaa?

| plamalaur a răspuns:

Cu bere [fara gluma]