| anonim_4396 a întrebat:

Am parul pana la umeri si breton. Mi-ar sta bine tunsa bob?
Edit: am fata ovala... putin rotunda.

12 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Si noi de unde sa stim, daca nu ne dai o poza macar ceva, nici macar nu ne-ai zis forma fetei, nimic straight face 8-)

| Bacemi a răspuns:

Cred ca da .

| Paris a răspuns:

Eu zic sa nu te mai tunzi, sa il lasi sa creasca, pentru ca bob-ul nu mai este de mult o tendinta. risti sa nu iti stea stralucit si sa nu fii nici la moda! happy

| cretzufinish a răspuns:

Da cred ca ti-ar sta bine, dar daca e cret nu vreau sa-mi imaginez. straight face

| hamsterx a răspuns:

Depinde mai mult de forma fetzei. du`te la coafor si intreaba pe cineva de acolo, ele vor stii mai bine dk iti sta bine sau nu, asa fac si eu. te vor indruma cum este mai bine sa te tunzi. te pup:*

| Puiutz a răspuns:

Eu cred ca da:X
Deci chiar ieri m`am gandit ca oare sa ma tund si eu asa?happy... Caci imi place multbig grin

O schimbare nu stricawinking.

| fluturas a răspuns:

Eu zic ca da love struck mai ales daca ai o fata ovala, da :*

| madalynaaa a răspuns:

Http://www.mabella.ro/wp-content/uploads/2009/01/bob-21.jpg mie de exemplu imi place acestea tunsoare cred ca ii sta oricui bine sper ca te-am ajutat :*

| botafogo a răspuns:

In scari mai degraba

| Muffins a răspuns:

Da, numa sa nu ai parul cret ca atunci o sati stea umflat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...forma fetei, ovala spre rotunda.

| bubu1love a răspuns:

Acum depinde si de forma fetei. eu de expl am fata mai mult rotundabig grin si daca te tunzi bob[+breton]o sa para fata mai "mare" mai ales daca estiputsin plinutsabig grin

[:*]