| Madyliciouse a întrebat:

Am parul sa zic mediu (putin peste umeri), ondulat si as vrea sa ma tund astfel incat sa devina mai cret, dar problema este ca nu stiu cum. Vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| Alexa_3478 a răspuns:

Fileaza. l, asa patrul va avea o tenta si mai ondulata!winking

Funda?:*

Pupici!:*:*:*:*

1 răspuns:
| apaplata_7449 a răspuns:

Nu cred ca daca o sa te tunzi o sa ti se faca parul mai cret. Daca vrei sa incerci ceva natural pentru ca parul tau se devina ondulat poti sa iti faci o codita impletita dupa ce faci baie si cand aproape vezi ca se usca parul sa til desfaci si dai cu peria prin par ca sa nu se observe ca a fost prins in coada.Sau daca nu puneti bigudiuri doar la capat de par.