| ღSოiℓεFօгMεεღ a întrebat:

Am parul cret si nu prea imi place, il am putin mai jos de umeri si as vrea sa ma mai tund putin, dar cred ca nu mi.ar sta foarte bine, cu ce as putea sa il mai indrept putin sa stea mai ondulat nu cret. ( fara placa etc...) Merci! :*

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Exista permanent de indreptat. Intreaba la salon sau coafor, tine efectul cateva luni. Acasa poti incerca sa il indrepti cu peria, atunci cand il usuci cu foehnul.

| Emmaem a răspuns:

Nu trebuie sa te tunzi daca nu vrei foloseste o placa pentru a indrepta parul si probabil ca o sa arati bine sau. daku nu foloseste metoda cu placa atunci tunde-te si o sa vezi daca iti sta bine sau daca nu nu o sa stii nici odata daca iti sta bine sau nu pana nu incerci oricum parul creste big grin

| mirunadiana a răspuns:

Tunde-te bob sa stii ca mie mia stat bine si eu am parul cret