| xFaith a întrebat:

Am parul saten. Daca imi cumpar albastru de metil, violet de gentiata sau roz-castelani credeti ca s`ar prinde culorile? Adica culorile ar iesi in evidenta chiar daca am parul saten? [ Multa lume mi-a spus ca nu o sa`mi iasa acele culori deoarece am parul inchis, iar multi mi-au propus sa am vopsesk blonda, apoi sa flolesc acele culori]

Voi ce credeti? ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Albastrul de metil prinde, dar depinde cum il folosesti. Daca il amesteci cu apa nu cred ca prinde. Daca vrei sa iti iasa, pune cateva picaturi de albastru de metil pe un buretel demachiant si da cu acesta pe toata lungimea suvitei pe care vrei sa o colorezi.

1 răspuns:
| steff_9862 a răspuns:

In primul trebuie neaparat sa-ti placa ceea ce cumperi si sa le porti. Incearca sa te simti tu bine in hainele tale si incearca sa nu iei asa mult in considerare parerea celorlati. Eu cred ca ti-ar sta bine cu un violet combinat cu albastru/negru/alb.