| xFaith a întrebat:

albastru de metil, violet de gentiata sau roz-castelani, se prinde culoarea pe par saten? ( eu a parul saten mai inchis)

Răspuns Câştigător
| Casper55 a răspuns:

Avand in vedere ca ai parul saten inchis e posibil sa se prinda dar sa iasa o culoare destul de ciudata...sau sa nu iasa intensa.Stiu ca asa i s-a intamplat unei prietene.happy
Mai bine iti decolorezi portiunea pe care vrei sa o vopsesti inainte si o sa ai un rezultat minunat.
Dar mai bine pui pe cineva care se pricepe pentru ca risti sa-ti arzi parul.

10 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Albastru de metil o să iasă superb, iar roz castelani mai superb, are o prietenă, îi stă super, și i s-a prins culoare fără să se decoloreze(pe păr șaten închis).
Sărbători fericite!

| Sapphire a răspuns:

Nu o sa prinda nici o culoare pe saten inchis. In cel mai fericit caz te vei alege doar cu niste reflexe albastre, nu si roz.
Trebuie sa te decolorezi daca vrei sa se vada.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Negru alvastrui si roz-castelani se va prinde bine, intreaba si coafeza care te vopseste ce culoare iti va prinde mai bine.Succes si Sarbatori Fericite happy

| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu cred ca roz castelani.

| xGyAx a răspuns:

Cred ca da

| lolipopfree a răspuns:

Nu se prinde niciunul pe marul tau mai inchis. Trebuie sa ai parul mai deschis, blond ca sa mearga big grin

| MIM a răspuns:

Se prinde orice culoare. dar parul trebuie decolorat mai intaitongue

| XxAleXandraxX_5219 a răspuns:

Da.si eu mi-am facut is bruneta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rozul-castelani, in nici un caz ( exclus )
violetul de gentiata, o sa arati ca o vrajitoare, asta vrei?
deci ce a mai ramas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz castelani