| anonim_4396 a întrebat:

Am parul saten deschis nevopsit si vreau sa il fac blond.Se poate obtine doar din vopsea sau trebuie sa il decolorez? A incercat cineva, sa-mi povesteasca experienta sa? Si cam cat costa decoloratul+vopsitul la un salon normal din Bucuresti? Mentionez ca am parul mediu si vreau un blond cat mai deschis.Sau sa incerc mai intai cu suvite? Sfaturi? funda numai raspundeti-mi va rog!

Răspuns Câştigător
| BlueLifeOfficial a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre chestia asta ca si eu am vrut sa ma vopsesc blond inchis si am tot parul saten.
Coafeza mi-a zis ca e posibila chestia asta dar daca tu vrei blond blond sigur trebuie sa te decolorezi pentru ca altfel nu iti iese culoare dorita.
Eu zic sa incerci mai intai niste suvite sa vezi cum iese sau daca nu intrebi la salon daca ar iesi culoare pe care o vrei.
Si pretul depinde de salon, costa intre 50-100 lei noi.

Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce vrei sa-mi arati mai exact? Acolo nu scrie nimic despre par... da-mi link-ul corect te rog!

| AddaBlueBrain a răspuns:

Si eu tot saten deschis am parul si mi-am facut suvite cu decolorant.Sa nu ti-l faci cu vopsea pentru ca il arzi foarte rau.
Iese foarte frumos parul, ai incredere:*