| lorennnna a întrebat:

Am parul saten inchis nevopsit si vreau sa il am saten deschis. ce vopsea sa folosesc ca sa iasa? :*

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Un blond inchis, daca iti iei direct saten deschis o sa-ti iasa si mai inchis decat culoarea ta naturala, da ai grija sa folosesti o vopsea mai de calitate.

| selysol a răspuns:

In loc sa te vopsesti mai bine te-ai limpezi cu ceai de musetel deschide culoarea parului! dar cum vrei tu p.s cred ca ar merge un blond mai inchis happy