| JockerStoica a întrebat:

Ce vopsea de par trebuie sa folosesc pentru a obtine un blond cat mai deschis? Un fel de blond deschis spre alb dar nu alb. Intelegeti voi ce vreau sa zic adica sa fie cat mai deschis.
Vopseaua se duce dupa aceea cand te speli pe cap? Se duce in timp?
Ar fi mai bine sa imi decolorez parul?
Daca il decolorez la salon este adevarat ca in timp raman cheL?
Funda! Vreau sa imi raspundeti am nevoie!

3 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

Nu ramai chel n-ai frica, mai bine decoloreaza-l daca vrei sa iese asa

| Lioana a răspuns:

Parul blond indiferent de nuanta se obtine numai prin decolorare in prealabil, daca parul tau are o nuanta mai inchisa. Oricum nuanta aceea deschisa nu cred ca o vei obtine din prima incercare.

| JockerStoica explică (pentru Lioana):

Am parul saten deschis. Un fel de blond aluniu. Ce crezi daca ma decolorez in tot parul, parul meu va avea de suferit? Adica este adevarat ca o sa raman fara par in cap o sa imi cada rau parul si etc In asa fel incat sa raman chel?