| Sanziana88 a întrebat:

Am pus ieri o intrebare, la care vad ca nu mi-a raspuns nimeni. Acum va intreb altceva si sper sa imi puteti raspunde mai usor. Va prezinta incredere acest site de verighete? http://www.trasergold.ro/modele-verighete-ieftine/
Sunt hotarat sa cumpar verighete de aici pentru ca am gasit cateva modele foarte frumoase si as vrea sa stiu si parerile altora.

Răspuns Câştigător
| missoriginalitate a răspuns:

Pai este un sit destul de bun ti-l recomand cu multa placere

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sau luat multe ţepe pe net, aşa că mergi mai bine la o bijuteria şi comanzi ce vrei!

| mona a răspuns:

Eu nu m-as complica sa cumpar online verighete, nu am incredere

| deeadeea111 a răspuns:

Mai bine ai incerca sa cumperi din magazine obisnuite nu online, nu te prea poti bazape astea

| Sanziana88 explică:

Vreau sa cumpar de aici pentru ca numai aici am gasit modelele care imi plac cu adevarat...

| gabyella a răspuns:

Eu as prefera un magazin din oras nu site onlinewinking