| karrry9999 a întrebat:

Am putina burta si as vrea sa scap de ea imi puteti da niste sfaturi? va rog neaparat.nu vreau sa slabesc decat la burta fiindca in rest nu sunt grasa.multumesc dau voturi tuturor raspunsurilor si funda celui mai bun

Răspuns Câştigător
| AandreaA a răspuns:

Decii, tongue eu am avut burticaa si, am inceput cu abdomene cam 10. Si am adaugat in fiecare seara inca 2 pentru ca daca treci foarte repede la un numar mai mare nu e bine si obosesti big grin. Si inca ceva... de 4 luni de zile eu nu mai beau nici un fel de suc, nici macar natural tongue Bea in fiecare zi 2 litri de apa [eu dorm cu sticla`n pat laughing] si nu manca seara dupa 7 daca chiar vrei ia un iaurt, NU fructe. Fructele dupa ora 7 ingrasa tongue

Sper ca te-am ajutat. Incearca si o sa vezi efctele deoarece varaa inca nu s`a terminat si strandurile au nevoie de tine :*:*!

3 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Pentru burta ti-as recomanda sa elimini din alimentatia ta bauturile acidulate. Si sa incerci sa faci un set de exercitii pentru abdomen. Ele se fac in 8 minute. Cauta pe youtube exercitii abdomen in 8 minute. O sa vezi rezultate dupa primele 2 sedinte, daca le executi CORECT!

| Morena30 a răspuns:

Pai fa mult sport. Cele care o sa te ajute cel mai mult pentru burtica sunt abdomenele.Fa in fiecare zi (poate de 2 ori : dimineata si seara). Incearca sa tii si putina dieta gen mai putina carnita, grasimi si mai multe fructe si legume.Cam atat

Sper ca te-am ajutat. FUNDA?batting eyelashesbig grin

| popescu_9120 a răspuns:

Abdomene.alea sunt garantate.dar trebuie sa te tii de ele.sa faci pe zi 200-300.dar nu direct din prima 300.incetisor.azi 30.maine 50.si tot asa.si trebuie sa tii si un pic de regim.nu drastic. fara prajeli.si mai ales fara bauturi acidulate.acum ca e vara poti sa bei un ceai sau o apa plata. poti sa-ti faci o salata.nimeni nu vrea pe caldura asta sa manance ceafa de porchee hee funda?