| i.love.me a întrebat:

am 14 ani si am inaltimea de 1.75m si 55 de kilograme..nu stiu daca e bine asi mai vrea sa mai slabesc putin...sunt constienta ca nu am foarte multe kg in plus dar nu vreau ca mai tarziu sa fiu grasa.multumesc

9 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Esti foarte inalta pentru varsta talaughingEu am doar 1. 65 la 17 ani.
Nu mai trebuie sa slabesti.Stai linistita... Daca e sa te ingrasi mai tarziu te ingrasi si daca ai 20 de kghappy
Greutatea "ideala" se calculeaza scazand din centimetrii inaltimii tale 10.Adica tu ar trebui sa ai cam 65 [+/-] kghappy

| daniDeeDee a răspuns:

Esti ok happy

| Eu4EverX a răspuns:

Daca tu la inaltimea ta esti grasa eu atunci sunt obezalaughing

| MADALINAAAA a răspuns:

Hmm.ciudat.ti se pare ca ai kg in plus? eu as zice ca ai greutatea perfecta pentru inaltimea ta. Da, poate diferea si de configuratia corpului, dar te aflii f aproape de greutatea ideala.Asa ca nu-ti mai fa probleme.Chiar am o pietena de inaltimea ta, si are 60 de kg si tot vrea sa se ingrase.so.te-am pupat:*

| Will a răspuns:

Bine, nu trebuie sa mai slabesti, esti bine asawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata, esti ok. De ce sa slabesti?
Daca stii sa te mentii, o sa fii asa.
Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1, 50 si 40 kg la 17 ani!cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 75 si 65 de kg

| lary_2243 a răspuns:

Esti foarte grasa la atatea proportii!