| NowForYou000 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari despre Oriflame :
1. Ce inseamna sa fi reprezentant? Adica dupa ce completez formularul de inscriere, ce ar trebui sa fac?
2. Cat este comanda minima?
3. Cate comenzi trebuie sa fac pe luna?
4. Daca nu am bani sa platesc comanda, ce se intampla?
5. E adevarat ca poti primi si produse gratuite?
6. Dupa ce am ales produsele, cum le trimit? Trebuie sa trimit catalogul si sa spun ce produse am ales sau sa trimit un e-mail?
7. Daca nu gasesec nicio persoana care sa vrea vreun produs, ce fac?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

1. O sa te contacteze cei de la Oriflame, adica un reprezentat cat mai apropiat de zona ta.
2. O sa iti spuna reprezentantul, cel mai probabil nu ai o suma minima.
3. Nu "trebuie" sa faci un numar minimc de comenzi pe luna.
4. Daca nu ai bani sa platesti, comanda face retur.
5. Da, la un anumit numar de comenzi, la o anumita suma, etc. Depinde de "promotie".
6. O sa ai un cont online prin care o sa poti da comanda.
7. Nu e nicio problema, cauti in continuare.
Pe scurt, nu esti obligat(a) sa dai comanda mereu, ideea e ca dupa un timp in care nu dai comenzi iti pierzi cel mai sigur titlul de "reprezentant". Nu te obliga nimeni sa vinzi de o anumita suma. Completeaza datele pentru reprezentant si o sa fi contactat(a) de un reprezentant, o sa iti explice tot.

1 răspuns:
| LaviniAndreea16 a răspuns:

Buna!
Eu sunt consultant Oriflame, mi se pare ca iti ofera cele mai multe avantaje. Daca doresti sa-ti ofer mai multe detalii, imi poti trimite un mesaj.o sa-ti raspund cu drag!