| mariipetcas a întrebat:

Bună
Doresc să mă fac reprezentant Oriflame, dar am mai multe intrebări.

Care e vârsta minimă la care pot să mă înscriu?
Unde trebuie să plasez comenzile?
Pot să primesc comanda și prin poștă?
La primele comenzi trebuie să plătesc atunci când primesc comanda?

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Poti sa te edifici pe site-ul oriflame.ro.Comenzile se plaseaza pe site.Din cate stiu nu lucreaza cu Poasta Romana.Plus ca ar dura mai mult.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Varsta minimă 14 ani ca ai nevoie de buletin sa te poti inscrie, comenzile le poti plasa direct la firma oriflame sau online, daca esti din Bucuresti este mai usor sa le plasezi comenzile direct la firma lor din zona Băneasa, comanda o primesti si prin poștă doar daca tu bifezi acest lucru atunci cand dai comanda, comenzile le plătesti tot mereu in factura de luna urmatoare, dar daca esti rauplatnica ei i ti pun penalizari, si daca nici asa nu le plătesti, te execută silit cu politia, nu este de joacă cu firme ca oriflame sau avon, in astea te bagi daca stii sigur ca faci comenzi de minim 100 lei pe lună, asta e minim, cel mai bine ar fi sa renunti la idee nu e de tine, lumea e hoață si te va fura.