| IonutRazvan a întrebat:

Am si eu la intrebare la voi, FUNDA!
SANDALELE merg la pantaloni de blugi |(lungi)?
For men

Răspuns Câştigător
| Cosmin654 a răspuns:

Da

7 răspunsuri:
| zxzx a răspuns:

Da,dar depinde ce fel sunt sandalele. Daca sunt cu barete din piele merg, dar daca sunt mai sport nu merg. Alea romane vin foarte bine.

| ViseDestrămate a răspuns:

Bună! Depinde ce fel de sandale.În general nu prea, for men.Dar îţi poţi lua nişte teneşi comozi! Sau dacă vrei neapărat sandale, blugi trei-sferturi!
O zi plăcută!

| zahy a răspuns:

Da sandale, sosete, blugi, bluzon. probabil sti ca sandalele se poarta cu sosete.

| marinsakalu a răspuns:

Dupa mine nu cred ca merg f bine dar la o fusta mai mica DA ar merge funda pls1!

| BloodyDress a răspuns:

Pai nu prea am vazut, depinde si de blugi, dar daca zici ca sunt luni mai bine incearca cu tenisi:*

| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

Da in general da

| Pastila_ZambeteDintr-o_1995 a răspuns:

Nu iti recomand sa porti sosete la sandale..ar arata aiurea, da poti sa porti niste tenesi