| stefy01stefy a întrebat:

Am si eu nevoie de o crema autobronzanta.Pana acum nu am mai folosit niciodata. Pielea mea este destul de deschisa la culoare si nu vreau sa imi apara pete, dungi, sa curga, sa o faca portocalie sau my stiu eu ce. Spunete-mi si mi o crema, lotiune sau spray bun(a), unde o pot gasi si cam cat costa.

Răspuns Câştigător
| kata100 a răspuns:

Daca incerci de la Garnier nu patestii nimic e forte buna, costa putin 15 lei depinde de unde o ieibig grinSper ca te-am ajutatbig grin

2 răspunsuri:
| Elena1994 a răspuns:

Pai la Avon sau la Oriflame sunt.happy

| Puiu_3680 a răspuns:

O poti gasi intr-un catalog Avon si costa in jur de 10lei -20lei.Depinde.fundita big grin