| inger02 a întrebat:

ajutorr...
sapunul palmolive cu miere este bun pentru fata si cosuri? ma spal cu el de 2 zile dar nu stiu ce sa fac sa continui sa ma spal? vad ca curata fata. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| AndradaKissYou a răspuns:

Buna,ingerash23! Palmolive Naturals cu lapte si miere contine ingredientele naturale care asigura hidratarea si elasticitatea pielii uscate.Parerea mea este sa il folosesti in continuare :* Funda?>big grin

6 răspunsuri:
| MariaIoana a răspuns:

Pai, chiar tu spui ca vezi rezultatul bun.
Atunci spala'te in continuare. happy

| TheDaffodil a răspuns:

De obicei, este recomandat sa nu folosesti sapun in exces cand te speli pe fata, mai ales daca sapunul nu este unul special pentru tipul tau de ten, pentru ca iti va usca tenul. Daca ai probleme cu acneea, foloseste un gel special pentru curatare.

| xCaTgIrLx a răspuns:

Daca fata se curata eu spun sa te dai in continuare cu el.Dar spun sa citesti despre el ca unele sapunurii iti curata fata iar dupa aia ti-l strica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice sapun din comert este plin de chimicale. Iti recomand sapunurile naturale pe baza de uleiuri vegetale si plante, fara pic de chimicale. Le gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com Pentru tenul gras/acneic iti recomand Apicol, Purificator sau Castravete.

| natural a răspuns:

thinking e lichid?

| 999koCasStor a răspuns:

Foloseste crema de excremente de capra.
Face o piele fina si lipsita de excremente rolling on the floor