| FlorinaRuby a întrebat:

Bunahappy Imi spal fata cu sapun Dove (stiu ca o sa ziceti sa nu-mi spal fata cu sapun) insa am observat ca nu-mi usuca pielea si am incercat si geluri de curatare care nu erau bune de nimic.Imi va afecta sapunul mai tarziu tenul?(repet, nu mi-l usuca acest sapun). FUNDA

Răspuns Câştigător
| Adelynna_4919 a răspuns:

Nu CandyShop...nu'ti va afecta fata.Sa stii ca si eu ma spal in fiecare dimineata cu sapun Dove pentru ca este foarte bun si miroase frumos.Gelurile de curatare nu sunt mereu bune. SPER K TE'AM AJUTAT happy

2 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Da faci riduri de la sapun pur simplu foloseste un gel tonifianthappy

funda?

| andreea4959 a răspuns:

BUNA! Dupa cate stiu eu sapunurile care contin sodiu si glicerina, nu usuca fata si sapunul dove le contine amandoua substantele astfel nu cred ca ar fi o mare problema sa l folosesti, dardupa ce te speli pe fata ar fi indicat sa aplici o crema hidratanta.