| roxana_3248 a întrebat:

Am si eu o intrebare: ati folosit ceva pentru puncte negre care au dat rezultate? astept raspunsuri. pup

Răspuns Câştigător
| lavinia_3755 a răspuns:

Buna roxana sigur te-ai astepta ca eu sa iti spun FOLOSESTE CORECTORUL da nu eu nu iti recomand asta.Si eu am avut o groaza de puncte negre pe nas

Acum insa au inceput sa imi dispara deoarece. am inceput sa folosesc castravetele :d... ma curat prima data cu o crema pentru indepartarea impuritatilor si dupa aceea imi dau pe nas [unde am eu punctele negre ] cu o feliuta de castravete :d. sa stii ca functioneaza. succes

1 răspuns:
| cat a răspuns:

Da, plasturi pentru scosul punctelor negre. Sunt speciali pentru barbie, zona T frunte sau nas. Se gasesc la raionul de cosmetice din multe supermarketuri.