| Upz0r3 a întrebat:

Cine a folosit clearskin pentru puncte negre de la avon? A dat rezultate?

3 răspunsuri:
| BloodxD a răspuns:

Eu i'am luat unui prieten de al meu şi i'au dispărut.Şi eu am, şi mie mi'au dispărut...Cred că este destul de bun.Ţi'l recomand!

| dariaelena a răspuns:

Daca ai puncte negre ar fi mai bine sa te duci la un salon de cosmetica, pentru un tratament facial si sa o intrebi ce iti recomanda ea pentru cosuri si puncte nerge.Pentru ca tenul difra de la persoana la persoana!

| DedeDa a răspuns:

Sa stii ca prietena mea a folosit si i`a dat rezultate foarte bune happy Nici ea nu credea ca vor disparea happyhee hee Fundaa?