| Upz0r3 a întrebat:

Cine a folosit ClearSkin pentru puncte negre de la avon? A dat rezultate? E bun doar pentru puncte negre?

3 răspunsuri:
| didi12 a răspuns:

Da,l-am folosit si nu e bun deloc.Si nu sunt sigura care spune asta, si prietena mea la fel zice.
Insa, sunt niste masti foarte bune pentru fata de la Avon, de la Planet Spa.Incearc-o pe cea cu flori de Thailanda(are cutia mov) si nu vei regreta.

| xFakeSmilex a răspuns:

Eu am folosit și in cazul meu nu a avut rezultate! Nu îl recomand, sincer nu își face treaba chiar deloc!

| Casandra88 a răspuns:

Da sunt bune.dar iti mai recomand Clean&Clear lotiune pentru puncte negre
http://www.e-cosmetic.ro/......html..Ti-l recomand cu incredere.:)